Promocja firmy a siatka mesh – jak wykorzystać ten materiał?

W dzisiejszych czasach firmy mają praktycznie nieograniczone formy promocji usług i produktów. Oczywiście skutecznymi metodami przyciągania uwagi klientów są kampanie internetowe. Niemniej jednak reklama stacjonarna bywa równie ważna. W tym przypadku warto dowiedzieć się, jak wykorzystać bannery reklamowe z siatki mesh. Zobacz, czym jest banner siatkowy i gdzie można go umieścić.

Bannery reklamowe z siatki mesh – czy to dobra forma reklamy?

Jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych przez Drukarnię Online jest siatka mesh. To materiał, który stosuje się do produkcji jednostronnie zadrukowanych materiałów reklamowych. Tkanina poliestrowa z powłoką PCV ma wiele cech, które sprawiają, że siateczka reklamowa jest lepszym wyborem niż tradycyjne, jednolite materiały drukarskie.

Kilka zalet siatki mesh wykorzystywanej do produkcji materiałów reklamowych do użycia w przestrzeni publicznej to:

 • różnorodność zastosowania – zarówno do standardowych reklam, jak i wielkogabarytowych form promocji,
 • odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych, np. woda, niska temperatura, śnieg, wiatr,
 • wytrzymałość mechaniczna,
 • wysoki poziom estetyki gotowych materiałów reklamowych, np. bannerów,
 • lekkość.

Nowoczesną siatkę mesh warto wykorzystać przede wszystkim do promocji lokalnej firmy lub konkretnego produktu, gdzie strategia zakłada reklamę w przestrzeni publicznej. Co więcej, siateczka poliestrowa doskonale przepuszcza światło i powietrze, co znacznie poszerza możliwy zakres jej zastosowania.

Gdzie można wykorzystać siatkę mesh w działaniach promocyjnych?

Najpopularniejsza forma reklamy na siatce mesh to bannery wielkoformatowe stosowane w przestrzeni publicznej. Gotowe bannery można umieścić na:

 • elewacji budynku,
 • konstrukcjach przeznaczonych do montażu bannerów reklamowych,
 • przeszkleniach biurowców,
 • konstrukcjach mostów.

Bannery wielkoformatowe z siateczki mesh można wykorzystać praktycznie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych materiałów promocyjnych. Są też inne możliwości wykorzystania tkaniny poliestrowej, np. jako okleiny:

 • szyb samochodowych,
 • szklanych witryn lokali usługowych i sklepów.

Liczne oczka, które przepuszczają światło, nie powodują, że wnętrze lokalu staje się ciemne, natomiast świetnie przysłaniają gapiom to, co dzieje się wewnątrz pomieszczenia. Warto też dodać, że siatka mesh jest odporna na blaknięcie, a więc wyrazisty przekaz jest możliwy przez długi czas od dnia montażu banneru lub innych materiałów promocyjnych wykonanych z tej tkaniny.

Czy siatka mesh może przyczynić się do skuteczności kampanii reklamowej?

Zdecydowanie tak! Montaż bannerów z siatki mesh to szansa na stworzenie przyciągającej uwagę reklamy, która nie ulegnie uszkodzeniu nawet w trudnych warunkach. Obecnie to najlepszy materiał promocyjny do stosowania w przestrzeni publicznej.

 

Artykuł sponsorowany

0 komentarzy

 1. rafi says:

  Ten mesh to chyba w wielu branzach jest stosowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *