Smartwatch garmin Fenix 7 pro

Garmin Fenix 7 linia cenionych smartwatchów o niezwykle trwałej, prawie pancernej konstrukcji i wielu praktycznych funkcjach – w tym możliwość nawigacji nawet bez dostępu do internetu. Zegarek jest dostępny w 3 rozmiarach: małym 7S, średnim 7 i największym 7X. Dostępne są także modele o nazwie Sapphire Solar i Solar. Czym się od siebie różnią? Solar pozwala naładować wyczerpaną baterię energią słoneczną, podczas gdy Sapphire Solar ma odporne na zarysowania szafirowe szkiełko, wbudowane 32 GB pamięci i wielozakresowy GPS.

Co sprawia, że zegarki Fenix są tak popularne?

Amerykański producent elektroniki Garmin już dawno ogłosił, że traktuje serię zegarków Fenix jako swego rodzaju poligon doświadczalny. Oznacza to, że modele z tej serii są pierwszymi z zaawansowanymi nowymi funkcjami i są powszechnie uważane za najbardziej wszechstronne zegarki sportowe na rynku. Poza wieloma możliwościami software’u, uwagę przykuwa atrakcyjny design. Militarny styl koperty sprawia, że te zegarki to idealny wybór dla wszystkich fanów aktywności fizycznej, niezależnie od jej rodzaju.

Fenix 7 Pro to jeden z najlepszych smartwatchy sportowych na świecie

Chyba nie zaskoczy nikogo to, że Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar został zbudowany tak, by przetrwać wszelkie przeciwności losu. Producent skonstruował ten zegarek z tytanu i polimeru wzmocnionego włóknem szklanym. Klasa wodoszczelności to 10 ATM. Model, o którym mowa, zawiera również odporną na zarysowania szafirową soczewkę słoneczną, która umożliwia ładowanie smartwatcha energią słoneczną. Dzięki temu czas pracy może wynieść nawet 4 dni, a smartwatch wytrzyma jeszcze kilka tygodni na jednym ładowaniu.

Garmin Smartwatch Fenix 7 – jakie ma podzespoły

Zegarki z linii Garmin Smartwatch Fenix 7 składają się z tytanu i stali, które zapewniają trwałość i stylowy wygląd. Obok tego modelu smartwatcha nie można przejść obojętnie – wysoka jakość od razu rzuca się w oczy. Warto przyjrzeć się podzespołom świadczącym o najwyższej klasie zegarków. Każdy z nich jest wodoszczelny, a model Sapphire nawet do 100 metrów. Ekran nie reaguje na fałszywe sygnały dotyku, dlatego żadne niechciane funkcje nie zostaną uruchomione bez wiedzy właściciela zegarka. Garmin Fenix 7 pro oferuje opcje płacenia zbliżeniowo dzięki systemowi Garmin Pay. Ponadto, kupując zegarek, otrzymasz mapy TOPO Active, które działają offline.

Wytrzymała bateria i solidna obudowa Garmin Fenix 7

Garmin Fenix 7 Pro został wyposażony w wyświetlacz Memory-In-Pixel, który charakteryzuje się wysoką widocznością w każdych warunkach oświetleniowych. Smartwatch dostępny jest w 3 rozmiarach kopert, takich jak: 42 mm, 47 mm oraz 51 mm. Zaprojektowany do ekstremalnych warunków i intensywnej aktywności, co czyni go trwałym i odpornym na uszkodzenia, dzięki certyfikacji norm wojskowych MIL STD-810. Klasa wodoodporności jest również na wysokim poziomie i ma certyfikowane standardy 10 ATM. Jeśli chodzi o żywotność baterii, Fenix 7 Pro zapewnia imponującą wydajność. Czas pracy zależy od konkretnych ustawień zegarka i intensywności korzystania z różnych funkcji. Jednak w normalnym trybie użytkowania bez włączonych trybów GPS lub funkcji energochłonnych, Fenix 7 Pro będzie działać przez kilka tygodni na jednym ładowaniu. Dodatkowo istnieje możliwość wpływu na wygląd zegarka poprzez wymienne paski QuickFit. 

Jak najlepiej wykorzystać smartwatch Garmin Fenix 7?

Zegarek z gamy Garmin Fenix 7 nie jest zwykłym smartwatchem – to wielofunkcyjne urządzenie z wieloma zaawansowanymi funkcjami, które są przydatne podczas uprawiania prawie każdego sportu i w podróży. Gadżet, który jest doskonałym towarzyszem wypraw, podczas których inne zegarki byłyby narażone na łatwe zniszczenie. Jest to również unikalne urządzenie, które umożliwia korzystanie z map w trybie offline. GPS poprowadzi Cię do miejsca docelowego nawet wtedy, gdy nie masz połączenia z Internetem. 

Pracujesz nad wymarzoną sylwetką i zbierasz informacje o swoich postępach? Z pewnością efekty zobaczysz znacznie szybciej, jeśli masz smartwatcha z trybami sportowymi. Zegarek daje możliwość kontrolowania organizmu w ciągu dnia, naszej wytrzymałości oraz pomaga zaplanować intensywność ćwiczeń, jaką należy utrzymać, aby odnieść sukces bez nadmiernego zmęczenia. Garmin Smartwatch Fenix 7 zbiera dane treningowe o wykonanych treningach. Smartwatch posiada pulsoksymetr, który znajdując się na nadgarstku, pozwala na monitorowanie pulsu podczas wysiłku fizycznego, ale i nie tylko. Dzięki zaawansowanym funkcjom treningowym możesz także wykorzystać wbudowany odtwarzacz muzyki.

Latarka LED została zaimplementowana w rozmiarach zegarków i staje się cennym narzędziem podczas nocnych wędrówek lub przy słabym oświetleniu. Warto również podkreślić funkcje bezpieczeństwa śledzenia, które w przypadku wykrycia sytuacji awaryjnej lub wypadku wysyłają wiadomość z Twoją lokalizacją do kontaktów alarmowych podłączonych do Twojego telefonu. Zegarek warto kupić, gdy jesteśmy w dłuższej podróży, podczas której nie ma możliwości naładować urządzenia – nawet na kilka kolejnych dni. Jego trwałość, funkcja ładowania słonecznego oraz offline daje duże poczucie bezpieczeństwa.

 

Artykuł sponsorowany

0 komentarzy

  1. kikson says:

    Garminy są najlepsze, swoje kosztują, ale trudno oczekiwać czegoś lepszego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *